Msze Św.

w niedziele i święta:
8:00, 9:30, 11:30, 17:00 (zimą), 18:00 (latem)

w dni powszednie:
6:30
(w I piątki dodatkowo 17:00 lub 18:00, w I soboty 7:00)

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

przez cały tydzień:
przed Mszą Św.

w niedziele i święta 
w czasie Mszy Św.

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

przez cały tydzień
po nabożeństwach, a także w miarę możliwości w pozostałych godzinach

Więcej informacji

Oaza

Opiekun: wikariusz ks. Kamil Ciulkin

Nasza wspólnota Ruch Światło-Życie liczy ok. 40 młodych ludzi, którzy chcą poznawać Boga w modlitwie, zabawie, a przede wszystkim w drugim człowieku. Nad naszą oazą czuwa ksiądz moderator, ks. Kamil

Ważnym elementem w formacji jest udział w cotygodniowych spotkaniach, na nich każdy może pogłębiać swoją wiarę, poznawać słowa Pisma Świętego oraz przemyśleć czy żyje zgodnie z przykazaniami Bożymi. Dzielimy się swoimi przeżyciami, uczymy się bezinteresownej służby  drugiemu człowiekowi oraz tworzymy wspólnotę, której fundamentem jest Jezus Chrystus.

Kilka razy w roku organizowane są weekendowe wyjazdy rekolekcyjne, które odbywają się w miejscowościach blisko Korycina. Dzięki temu dzieci i młodzież mogą odpocząć od codziennych obowiązków, porozmawiać z drugim człowiekiem, a także zbliżyć się do Pana Boga, czyli „naładować duchowe akumulatory”.  W wakacje wyjeżdżamy na oazy wakacyjne – dwutygodniowe rekolekcje, aby móc pogłębiać naszą wiarę, ale także poznać nowe osoby z naszej archidiecezji i wspólnie tworzyć jedną, chrystusową wspólnotę.

Na naszej oazie parafalnej pojawiło się coraz więcej młodszych dzieci. Postanowiliśmy podzielić całą wspólnotę na dwie grupy: dzieci do klasy IV SP o godz. 17.00, a od klasy V o godz 18.00. Zapraszamy na nasze spotkania nowe chętne osoby. Każdy piątek, salka na plebanii.